Muzyka w gabinetach weterynaryjnych

  Prowadzisz gabinet weterynaryjny i nie chcesz wydawać fortuny na muzykę w poczekalni, a jednocześnie zależy Ci, aby umilić właścicielom Twoich pacjentów czas oczekiwania? Dobrze trafiłeś ta oferta muzyki bez opłat, jest nie tylko dużo tańsza od opłat dla OZZ, ale również sprawdzona w innych gabinetach weterynaryjnych.
  Nasza oferta obejmuje bezpieczną i legalną muzykę bez opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV, nawet 8-krotnie tańszą od standardowych opłat.Muzykę pozyskujemy bezpośrednio od artystów z Polski i zagranicy, a także tworzymy ją w naszym studio Free Music. Część muzyki z naszej bazy jest specjalnie stworzona jako muzyka w tło do publicznego odtwarzania.
  W naszej bazie znajdują się gotowe playlisty z muzyką chillout, ambient, muzyką relaksacyjną oraz soft POP, która zapewni Twojemu personelowi oraz właścicielom zwierząt wyciszenie i odprężenie. Spokojny właściciel to również szansa na spokojniejszego psa, kota czy królika 😉
  Poniżej 3 kroki, które wystarczy zrobić, by nie rezygnować z wartościowej muzyki, a płacić dużo mniej :
   1.Wejdź na stronę: https://nowa.freemusic.com.pl/produkt/radio-free-music-uslugi/
    2. Zaznacz liczbę stanowisk, czyli miejsc przeznaczonych, w Twoim gabinecie do przyjmowania zwierząt.
     3. Wybierz okres na jaki chcesz wykupić licencję Free Music – 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 12 miesięcy i zaznacz czy dodatkowo zamawiasz pendrive z całą dostępną bazą muzyki Free Music. Następnie dokonaj wpłaty.
     Nasza oferta obejmuje: licencję na wybrany okres upoważniającą do legalnego odtwarzania muzyki z bazy Free Music, naklejkę na szybę Free Music, fakturę, dane do logowania na nasze konto , wzór wypowiedzenia umowy z OZZ takimi jak ZAiKS, STOART czy ZPAV.
      W tym trudnym dla wszystkich czasie, nie rezygnuj z publicznego odtwarzania muzyki w Twoim gabinecie weterynaryjnym, a wybierz tańszą opcję : Free Music i wypowiedz umowę OZZ.