Prowadzisz przychodnie, gabinet stomatologiczny czy klinikę – jak oszczędzić w dobie pandemii COVID – 19?

   Pandemia COVID - 19 już od ponad roku utrudnia działanie wielu branż. Niektóre z nich działają z zachowaniem warunków bezpieczeństwa, inne musiały się na jakiś czas zamknąć, a jeszcze inne przejść tylko na działania online. Szukasz odpowiedzi jak zmniejszyć koszt opłat za legalną muzykę oraz umilić czas oczekiwania Twoim pacjentom w poczekalniach, gabinetach stomatologicznych czy klinikach? Dobrze trafiłeś, odpowiedź znajdziesz w tym artykule.
   Oferujemy dużo tańszą oraz bezpieczną i legalną opcję odtwarzania muzyki, bez jednoczesnego ponoszenia kosztów dla ZAIKS i innych OZZ. Nasza baza muzyki Free Music jest nie tylko nawet 8-krotnie tańsza od standardowych opłat, ale również sprawdza się w wielu przychodniach, klinikach oraz gabinetach stomatologicznych od lat. W naszej bazie znajdują się gotowe playlisty z muzyką taką jak chillout, ambient, muzyka relaksacyjna i soft POP, które zapewnią Twoim pacjentom i personelowi wyciszenie i odprężenie.
   Poniżej 3 kroki, które wystarczy zrobić, by nie rezygnować z wartościowej muzyki, a płacić dużo mniej :
   1. Wejdź na stronę: https://nowa.freemusic.com.pl/produkt/radio-free-music-uslugi/
   2. Zaznacz liczbę stanowisk, czyli miejsc przeznaczonych, w Twojej klinice lub przychodni do przyjmowania pacjentów.
   3. Wybierz okres na jaki chcesz wykupić licencję Free Music - 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 12 miesięcy i zaznacz czy dodatkowo zamawiasz pendrive z całą dostępną bazą muzyki Free Music. Następnie dokonaj wpłaty.
   Nasza oferta obejmuje: licencję na wybrany okres upoważniającą do legalnego odtwarzania muzyki z bazy Free Music naklejkę na szybę Free Music fakturę dane do logowania na nasze konto wzór wypowiedzenia umowy z OZZ takimi jak ZAiKS, STOART czy ZPAV.
   Muzyka w lokalu może znacznie poprawić samopoczucie pracowników, a także pacjentów. W tym trudnym dla wszystkich czasie, nie rezygnuj zatem z publicznego odtwarzania muzyki, wybierz tańszą opcję oferty Free Music i wypowiedz umowę z ZAIKS, STOART, SAWP, ZVAP czy innymi organizacjami OZZ.