O Nas

O NAS


Jesteśmy firmą muzyczną oferującą internetowy serwis streamingowy Radio Free Music z muzyką royalty free (bez opłat STOART, ZPAV i SAWP), płyty, bezpłatną poradę prawną, muzykę do projektów i wideo bez opłat. Tworzymy zgrany zespół, który specjalnie dla Was, każdego dnia tworzy najlepszą bazę muzyki bez opłat! Oferujemy niskie koszty za publiczne i legalne odtwarzania muzyki oraz klarowne zasady współpracy. Jesteśmy artystami i pasjonatami sztuki, pełnym kreatywnych rozwiązań i stale poszukującymi nowych inspiracji. Jako muzycy tworzymy profesjonalnie playlisty muzyczne, współpracując tylko z najlepszymi twórcami w kraju i za granicą! Cieszymy się, że możemy współtworzyć atmosferę w Twoim lokalu!
· Pierwsza taka firma w Polsce! Działamy już od 2004 roku! · Bez zbędnych formalności! · Cenna wiedza i doświadczenie! · Usługi o najwyższej jakości! · Playlisty dostosowane do różnych działalności! · Wspieramy profesjonalnych artystów i dajemy im szansę na rynku muzycznym! · Nasi eksperci muzyczni stale poszerzają i aktualizują naszą bazę muzyki! · Posiadamy własne studio muzyczne, gdzie komponujemy i nagrywamy dla Was muzykę!
Jeśli jesteś właścicielem lub managerem placówki czy sieci i szukasz muzyki, a jednocześnie nie chcesz ponosić kosztów licencji za odtwarzanie muzyki w miejscu publicznym, to nasza oferta jest tym, o czym zawsze marzyłeś!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Skontaktuj się z nami!
Tel. kom.: 720 911 806
fm@freemusic.com.pl

Dodaj komentarz