Współpraca

Dołącz do Free Music - ciągle poszukujemy nowych talentów!


Jeśli jesteś muzykiem, kompozytorem lub producentem, chcesz aby Twoją muzykę grano w tysiącach lokali w Polsce i zagranicą, oraz chcesz współpracować z wiodącą firmą na rynku muzyki licencjonowanej, to dołącz do grona naszych kompozytorów! Zależy nam na rozwijaniu i wspieraniu nowych artystów oraz ich pracy twórczej;)

Zanim skontaktujesz się z nami, upewnij się że:

- Twoja muzyka jest w 100% oryginalna. Musisz posiadać pełne prawa autorskie, zarówno do nadsyłanych kompozycji jak i nagrań. Pamiętaj że sample cudzych utworów są chronione prawem autorskim!

- Nie udzieliłeś swojej muzyki innemu podmiotowi na zasadzie wyłączności. Możesz złożyć muzykę którą udzieliłeś innemu podmiotowi - firmie lub osobie fizycznej - tylko jeżeli zachowałeś pełne prawa do swojej muzyki.

- Twoja muzyka jest wolna od praw autorskich osób trzecich: współkompozytorów, producentów itd.

FORMULARZ KONTAKTOWY


Imię i nazwisko:
Artysta/zespół:
Gatunek muzyczny:
E-mail:
Strona internetowa:
Skąd się o nas dowiedziałeś?
Czy jesteś członkiem OZZ?

W obecnej chwili najbardziej poszukiwana jest między innymi: - POP - Chillout - Muzyka rockowa - Bossa Nova - Muzyka biesiadna - Jazz tradycyjny - Muzyka włoska - Muzyka francuska - R'n'B - Folk - Country - Dance - Muzyka Klasyczna - Tradycyjna muzyka polska - Funk - Lounge

Jeżeli Twoja muzyka odpowiada powyższym kryteriom, to członek naszego zespołu artystycznego skontaktuje się z Tobą i poda więcej szczegółów na temat współpracy! Zapraszamy!