Sieć hoteli bez opłat ZAIKS za muzykę

  Coraz więcej sieci hoteli i restauracji jest zainteresowanych muzykę bez opłat ZAIKS oraz innych OZZ. W ofercie Free Music znajdują się idealne pasujące do hoteli playlisty z muzyką z gatunku CHILLOUT, POP czy LOUNGE. W naszej bazie posiadamy albumy nadające się zarówno do części hotelowej, restauracyjnej, recepcji czy SPA.
   Jeżeli posiadasz sieć hoteli to świetnie trafiłeś! Wyślij do nas zapytanie ofertowe na fm@freemusic.com.pl, a my wycenimy Twoją sieć hoteli, biorąc pod uwagę ich ilość oraz wielkość, a także miejsca, w których odtwarzana będzie muzyka. Zaproponujemy również odpowiednią zniżkę od 5 - 15 %. Jeśli część lub wszystkie Twoje hotele znajdują się za granicą, nie jest to problemem! Dzięki temu, że współpracujemy bezpośrednio z niezależnymi i niezrzeszonymi z ZAIKSEM artystami nasze licencje obowiązują również poza granicami Polski!
   Jeżeli jesteś zainteresowany ilością godzin poszczególnych gatunków muzycznych, napisz do nas a my wyślemy Ci wykaz obecnej bazy Free Music. Cały czas dodajemy nowe utwory do naszej bazy muzyki, dlatego ilość godzin i utworów z poszczególnych gatunków cały czas się zmienia.
   W ofercie Free Music posiadamy dwie opcje licencji muzycznych:
     Licencję czasową - 6 lub 12 miesięczną, z dostępem do całej naszej, stale aktualizowanej bazy Free Music. Taka opcja obejmuje: konta Free Music, licencje czasowe, naklejki Free Music, dostęp do nowości oraz bezpłatną poradę prawną.
     Licencję dożywotnią - jest to dostęp do jednego konkretnego albumu. Koniecznie jest jednak wykupienie licencji do każdego hotelu z sieci. Każdy obiekt musi posiadać swój egzemplarz albumu w wersji mp3 nagranej na nośnik pendrive Free Music lub w wersji do pobrania. Taka opcja obejmuje: konkretny album Free Music, licencje dożywotnie, naklejki Free Music oraz bezpłatną poradę prawną.
    Możesz zmniejszyć koszty muzyki dla Twojej sieci hoteli, jednocześnie nie tracąc na jakości muzyki. Zacznij współpracę z Free Music.
    Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu:
     mail: fm@freemusic.com.pl
      tel: 720 911 806