Płyty Info

Jak to działa?

Wraz z płytą kupujesz prawo do jej bezpłatnego publicznego odtwarzania w dowolnym miejscu i czasie. Potwierdza to numerowany "certyfikat" dołączony do każdej płyty.

Nie ważne, czy odtwarzanie naszej muzyki przynosi czy zwiększa Twój dochód - za naszą płytę i zawartą na niej muzykę płacisz tylko raz - kupując płytę Free Music.

Nasza gwarancja na płyty FreeMusic nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych i dlatego zezwalamy na wykonanie po jednej kopii bezpieczeństwa z każdej zakupionej płyty. Odtwarzanie z kopii bezpieczeństwa uchroni Was w przyszłości od nieprzewidzianych kosztów dodatkowych w postaci ponownego zakupu płyty.

Free Music to płyty z muzyką royalty free, za publiczne odtwarzanie których nie płacisz nic i nigdy, niezależnie od miejsca, czasu czy rodzaju Twojej działalności. Muzyka do każdego lokalu i na każdą okazję: pop, rock, smooth jazz, lounge, club, fitness, world music, blues, rock and roll, r'nb, biesiada, szanty, klasyka i wiele, wiele innych gatunków. Zawsze w najlepszym, profesjonalnym wykonaniu polskich i zagranicznych artystów. Muzyka wokalna i instrumentalna.

Dodaj komentarz