Jak zrezygnować z opłat dla OZZ? Oszczędności z prowadzenia lokalu w dobie Epidemii Covid-19

  Początek roku 2021 nie jest łatwy dla wszystkich przedsiębiorców na całym świecie. Wiele branż, lokali czy miejsc nadal pozostaje zamkniętych lub objętych zostaje wieloma restrykcjami dotyczącymi ilości klientów. Częściowy lub całkowity lockdown doprowadził do sytuacji, w której wielu właścicieli firm zmuszonych zostało do szukania oszczędności w każdej możliwej strefie. Wiele osób chce również zrezygnować z wysokiej opłaty za odtwarzaną w lokalach muzykę dla OZZ (organizacji zbiorowego zarządzania).
  Czy trzeba jednak całkowicie rezygnować z muzyki?
  W sytuacji kiedy przedsiębiorcy chcą uniknąć opłat OZZ polecamy muzykę z bazy Free Music starannie wyselekcjonowaną i przeznaczoną do odtwarzania w przestrzeni publicznej. Przejście na naszą muzykę bez opłat dla OZZ pozwala nie tylko znacznie zmniejszyć koszty za publiczne odtwarzanie muzyki ceny za radio online Free Music są nawet 8-krotnie niższe od cen, ale również nie rezygnować z tej niepowtarzalnej atmosfery, jaką potrafi do lokalu wnieść muzyka. Oczywiście każdy rodzaj działalności i każda branża ma swoją własną charakterystykę i upodobania klientów. Właśnie z tego powodu baza Free Music oferuje tak różnorodną muzykę, którą z łatwością można dostosować do klimatu, rodzaju i atmosfery lokalu. Oferujemy m.in. muzykę POP, chillout, rock, blues, smooth jazz, biesiadna, świąteczna, elektroniczna czy latino. Dodatkową korzyścią jest w pełni legalna, certyfikowana muzyka pisana przez wschodzących artystów.
 
  Rezygnacja z opłat dla STOART i innych organizacji OZZ jest bardzo prosta - wystarczy wypowiedzieć zawartą wyżej umowę (wzór takiego wypowiedzenia wysyłamy naszym klientom) lub, jeżeli takiej umowy nie mamy - nie zawierać jej i rozpocząć subskrypcję Free Music. Bez względu na to, czy masz podpisane umowy z OZZ czy nie, przejście na Free Music zajmie Ci nie więcej niż dzień! Wystarczy tylko wypełnić nasz wzór wypowiedzenia umowy z OZZ i wysłać do odpowiednich biur regionalnych! W razie jakichkolwiek problemów naszym klientom oferujemy bezpłatną pomoc prawną!

   Nie rezygnuj z publicznego odtwarzania muzyki! Zacznij Nowy Rok bez opłat dla STOART i innych organizacji OZZ. Oszczędzaj i przejdź na muzykę bez opłat Free Music 😉