Oszczędności w dobie pandemii COVID – 19: sklep, salon fryzjerski, galeria

  W dobie pandemii COVID - 19 i licznych wynikających z tego obostrzeń dotyczących prowadzenia biznesu, wielu przedsiębiorców zostało postawionych w bardzo trudnej sytuacji. W tym trudnym czasie opłaty dla STOART, SAWP, ZVAP czy innych OZZ zostały jedynie odroczone, a nie zmniejszone lub zamrożone jak wiele branż. Jeżeli prowadzisz sklep lub salon fryzjerski tarcza antykryzysowa może być niewystarczająca.
  Co w takim razie możesz zrobić, by zmniejszyć koszty publicznego odtwarzania muzyki?
   Jeżeli prowadzisz sklep lub salon fryzjerski, możesz zacząć odtwarzać muzykę zwolnioną z opłat dla organizacji OZZ z naszej bazy Free Music. Co należy zrobić?
   Po pierwsze wejść na naszą stronę : https://nowa.freemusic.com.pl/radio-free-music/ i wybrać odpowiedni rodziaj działalności.
   Następnie, należy zaznaczyć jaka jest powierzchnia lokalu lub ile jest w nim miejsc siedzących/stanowisk, a także wybrać okres, na ile chcą Państwo wykupić licencję Free Music - 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 12 miesięcy. Dostępna jest również oferta z pendrivem z nagraną całą naszą bazą muzyki za dodatkową opłatą + 30 zł. Dokonując opłaty za wybraną opcję otrzymają Państwo: licencję na wybrany okres upoważniającą do legalnego odtwarzania muzyki z bazy Free Music, naklejkę, fakturę, dane do logowania na nasze konto, a także wzór wypowiedzenia umowy z OZZ. Muzyka w lokalu może znacznie poprawić samopoczucie pracowników, a także klientów. W tym trudnym dla wszystkich czasie, nie rezygnuj zatem z publicznego odtwarzania muzyki, wybierz tańszą opcję oferty Free Music dla sklepu czy salonu fryzjerskiemu i wypowiedz umowę z STOART, SAWP, ZVAP czy innymi organizacjami OZZ.